Hostinger - en to tr_TR translation catalogue (52 entries)

en:  Turning on XML-RPC might make your site less secure. Do you want to proceed?
tr_TR:  XML-RPC'yi açmak sitenizi daha az güvenli hale getirebilir. Devam etmek istiyor musunuz?

en: Action Failed. Try again or contact support. Apologies.
tr_TR: İşlem Başarısız Oldu. Lütfen tekrar deneyim veya destekle iletişime geçin. Özür dileriz.

en: An unexpected error occurred. Please try again or contact support.
tr_TR: Beklenmedik bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin veya destek ekibiyle iletişime geçin.

note: translators: %s: PHP version
en: Attention:
tr_TR: Dikkat:

en: Bypass link
tr_TR: Atlama bağlantısı

en: Bypass link reset
tr_TR: Atlama bağlantısı sıfırlama

en: Cancel
tr_TR: İptal

en: Coming Soon
tr_TR: Yakında Geliyor

en: Disable public access to the site (WordPress admins will still be able to access)
tr_TR: Siteye genel erişimi devre dışı bırakın (WordPress yöneticileri erişmeye devam edebilecektir)

en: Disable XML-RPC
tr_TR: XML-RPC'yi devre dışı bırak

en: Disclaimer
tr_TR: Sorumluluk Reddi

en: For improved security, ensure you use the latest version of WordPress
tr_TR: Gelişmiş güvenlik için WordPress'in en son sürümünü kullandığınızdan emin olun

en: Force HTTPS
tr_TR: HTTPS'yi Zorla

en: Force WWW
tr_TR: WWW'yi zorla

en: Got it
tr_TR: Anladım

en: Hostinger Easy Onboarding
tr_TR: Hostinger Kolay Başlangıç

en: Hostinger plugin updates
tr_TR: Hostinger eklenti güncellemeleri

note: Plugin Name of the plugin
en: Hostinger Tools
tr_TR: Hostinger Araçları

note: Description of the plugin
en: Hostinger WordPress plugin.
tr_TR: Hostinger WordPress eklentisi.

note: Plugin URI of the plugin
en: https://hostinger.com
tr_TR: https://hostinger.com.tr

note: Author URI of the plugin
en: https://www.hostinger.com
tr_TR: https://www.hostinger.com.tr

en: is recommended
tr_TR: önerilir

en: Link has been reset
tr_TR: Bağlantı sıfırlandı

en: Maintenance
tr_TR: Bakım

en: Maintenance mode
tr_TR: Bakım modu

en: New WordPress website is being built and will be published soon
tr_TR: Yeni WordPress web sitesi oluşturuluyor ve yakında yayınlanacak

en: offers a toolkit for easier site maintenance.
tr_TR: daha kolay site bakımı için bir araç seti sunar.

en: on <a href="https://wordpress.org/support/plugin/hostinger/reviews/#new-post" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WordPress.org</a>
tr_TR: adresinde <a href="https://wordpress.org/support/plugin/hostinger/reviews/#new-post" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WordPress.org</a>

en: PHP version
tr_TR: PHP sürümü

en: Preview my website
tr_TR: Web sitemin önizlemesi

en: Proceed anyway
tr_TR: Yine de devam et

en: provides guidance and learning resources for beginners to get started with building a site using WordPress.
tr_TR: yeni başlayanların WordPress kullanarak bir site oluşturmaya başlamaları için rehberlik ve öğrenme kaynakları sağlar.

en: Rate this plugin
tr_TR: Bu eklentiyi değerlendir

en: Redirects
tr_TR: Yönlendirmeler

en: Redirects all HTTP URLs to HTTPS sites
tr_TR: Tüm HTTP URL'lerini HTTPS sitelerine yönlendirir

en: Redirects all WWW URLs to non-WWW ones
tr_TR: Tüm WWW URL'lerini WWW olmayanlara yönlendirir

en: Reset link
tr_TR: Bağlantıyı sıfırla

en: Running the latest version
tr_TR: En son sürümü çalıştırma

en: Security
tr_TR: Güvenlik

en: Skip-link that bypasses the maintenance mode
tr_TR: Bakım modunu atlayan bağlantıyı geç

en: The Hostinger plugin has been split into two different plugins:
tr_TR: Hostinger eklentisi iki farklı eklentiye bölündü:

note: translators: %s: PHP version
en: The Hostinger plugin requires minimum PHP version of <b>%s</b>.
tr_TR: Hostinger eklentisi minimum <b>%s</b> PHP sürümü gerektirir.

en: This will invalidate the currently generated link in use. This action cannot be undone, are you sure you want to proceed?
tr_TR: Bu, kullanımda olan mevcut oluşturulmuş bağlantıyı geçersiz kılar. Bu eylem geri alınamaz, devam etmek istediğinizden emin misiniz?

en: Tools
tr_TR: Araçlar

en: Unknown error code.
tr_TR: Bilinmeyen hata kodu.

en: Update to
tr_TR: Güncelle:

en: Various updates and fixes available in the newest version.
tr_TR: En yeni sürümde çeşitli güncellemeler ve düzeltmeler mevcuttur.

en: We apologize for the inconvenience. The AI content generation process encountered a server error. Please try again later, and if the issue persists, kindly contact our support team for assistance.
tr_TR: Verdiğimiz rahatsızlık için özür dileriz. Yapay zeka içerik oluştururken bir sunucu hatasıyla karşılaştı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin ve sorun devam ederse yardım için lütfen destek ekibimizle iletişime geçin.

en: WordPress version
tr_TR: WordPress sürümü

en: WWW and non-WWW domain records are not pointing to the same host. Redirect not possible.
tr_TR: WWW olan veya olmayan alan adı kayıtları aynı ana bilgisayarı işaret etmiyor. Yönlendirme mümkün değil.

en: XML-RPC allows apps to connect to your WordPress site, but might expose your site's security. Disable this feature if you don't need it
tr_TR: XML-RPC, uygulamaların WordPress sitenize bağlanmasını sağlar ancak sitenizin güvenliğini açığa çıkarabilir. İhtiyacınız yoksa bu özelliği devre dışı bırakın

note: translators: %s: PHP version
en: You are running <b>%s</b> PHP version.
tr_TR: <b>%s</b> PHP sürümünü çalıştırıyorsunuz.
