Hostinger 1.2.0 - en to lt_LT translation catalogue (52 entries)

en:  Turning on XML-RPC might make your site less secure. Do you want to proceed?
lt_LT:  Įjungus XML-RPC, tavo svetainė gali būti mažiau saugi. Ar nori tęsti?

en: Action Failed. Try again or contact support. Apologies.
lt_LT: Veiksmas nepavyko. Bandykite dar kartą arba susisiekite su palaikymu. Atsiprašome.

en: An unexpected error occurred. Please try again or contact support.
lt_LT: Nenumatyta klaida. Bandykite dar kartą arba susisiekite su palaikymu.

note: translators: %s: PHP version
en: Attention:
lt_LT: Dėmesio:

en: Bypass link
lt_LT: Apeiti nuorodą

en: Bypass link reset
lt_LT: Apeiti nuorodos atkūrimą

en: Cancel
lt_LT: Atšaukti

en: Coming Soon
lt_LT: Netrukus

en: Disable public access to the site (WordPress admins will still be able to access)
lt_LT: Išjungti viešą prieigą prie svetainės (WordPress administratoriai vis tiek galės prisijungti)

en: Disable XML-RPC
lt_LT: Išjungti XML-RPC

en: Disclaimer
lt_LT: Perspėjimas

en: For improved security, ensure you use the latest version of WordPress
lt_LT: Saugumui užtikrinti, rekomenduojame naudoti naujausią WordPress versiją

en: Force HTTPS
lt_LT: Taikyti HTTPS

en: Force WWW
lt_LT: Taikyti WWW

en: Got it
lt_LT: Turi

en: Hostinger Easy Onboarding
lt_LT: Lengva pradžia su Hostinger

en: Hostinger plugin updates
lt_LT: Hostinger įskiepių atnaujinimai

note: Plugin Name of the plugin
en: Hostinger Tools
lt_LT: Hostinger įrankiai

note: Description of the plugin
en: Hostinger WordPress plugin.
lt_LT: Hostinger WordPress įskiepis.

note: Plugin URI of the plugin
en: https://hostinger.com
lt_LT: https://hostinger.lt

note: Author URI of the plugin
en: https://www.hostinger.com
lt_LT: https://www.hostinger.lt

en: is recommended
lt_LT: rekomenduojama

en: Link has been reset
lt_LT: Nuoroda nustatyta iš naujo

en: Maintenance
lt_LT: Priežiūra

en: Maintenance mode
lt_LT: Darbinis režimas

en: New WordPress website is being built and will be published soon
lt_LT: Naujas WordPress tinklapis kuriamas ir netrukus bus paskelbtas

en: offers a toolkit for easier site maintenance.
lt_LT: įrankių rinkinys lengvesnei svetainės priežiūrai.

en: on <a href="https://wordpress.org/support/plugin/hostinger/reviews/#new-post" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WordPress.org</a>
lt_LT: <a href="https://wordpress.org/support/plugin/hostinger/reviews/#new-post" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WordPress.org</a>

en: PHP version
lt_LT: PHP versija

en: Preview my website
lt_LT: Peržiūrėti svetainę

en: Proceed anyway
lt_LT: Vis tiek tęsti

en: provides guidance and learning resources for beginners to get started with building a site using WordPress.
lt_LT: patarimai ir mokymosi ištekliai pradedantiesiems, skirti padėti sukurti svetainę naudojant WordPress.

en: Rate this plugin
lt_LT: Įvertinkite šį įskiepį

en: Redirects
lt_LT: Peradresavimas

en: Redirects all HTTP URLs to HTTPS sites
lt_LT: Peradresuoti visus HTTP URL į HTTPS svetaines

en: Redirects all WWW URLs to non-WWW ones
lt_LT: Peradresuoti visus WWW URL į ne WWW adresus

en: Reset link
lt_LT: Atstatyti nuorodą

en: Running the latest version
lt_LT: Paleisti naujausią versiją

en: Security
lt_LT: Saugumas

en: Skip-link that bypasses the maintenance mode
lt_LT: Praleisti nuorodą, kuri apeina priežiūros režimą

en: The Hostinger plugin has been split into two different plugins:
lt_LT: Hostinger įskiepis buvo padalintas į du skirtingus įskiepius:

note: translators: %s: PHP version
en: The Hostinger plugin requires minimum PHP version of <b>%s</b>.
lt_LT: Hostinger įskiepiui reikia bent PHP versijos <b>%s</b>.

en: This will invalidate the currently generated link in use. This action cannot be undone, are you sure you want to proceed?
lt_LT: Tai panaikins šiuo metu naudojamą sukurtą nuorodą. Šio veiksmo atšaukti negalima, ar tikrai nori tęsti?

en: Tools
lt_LT: Įrankiai

en: Unknown error code.
lt_LT: Nežinomas klaidos kodas.

en: Update to
lt_LT: Atnaujinti į

en: Various updates and fixes available in the newest version.
lt_LT: Naujausioje versijoje yra įvairių atnaujinimų ir pataisymų.

en: We apologize for the inconvenience. The AI content generation process encountered a server error. Please try again later, and if the issue persists, kindly contact our support team for assistance.
lt_LT: Atsiprašome už nepatogumus. DI turinio generavimo procesas susidūrė su serverio klaida. Bandykite dar kartą vėliau, o jei problema išlieka, maloniai prašome susisiekti su mūsų palaikymo komanda dėl pagalbos.

en: WordPress version
lt_LT: WordPress versija

en: WWW and non-WWW domain records are not pointing to the same host. Redirect not possible.
lt_LT: WWW ir ne WWW domenų įrašai nėra nukreipti į tą patį kompiuterį. Peradresuoti neįmanoma.

en: XML-RPC allows apps to connect to your WordPress site, but might expose your site's security. Disable this feature if you don't need it
lt_LT: XML-RPC leidžia programoms prisijungti prie WordPress svetainės, tačiau gali būti pažeistas svetainės saugumas. Išjunk šią funkciją, jei ji nereikalinga

note: translators: %s: PHP version
en: You are running <b>%s</b> PHP version.
lt_LT: Naudoji <b>%s</b> PHP versiją.
